CrAzY_TeEn_FuN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrAzY_TeEn_FuN

Teen forum...Samo za teenagere!!NO ADULTS!!=D
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Favouite clotes

Go down 
+4
lucy :)
Lilly
mother fucking rock girl
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
_perverznjakuša_

_perverznjakuša_


Female
Broj postova : 52
Lokacija : Daleko.
Registration date : 24.08.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 5:05 pm

teram vrendice u dajhmn po nove skejterice za menje Razz a one su sebične i neda im se Very Happy
[Vrh] Go down
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 2:16 pm

ja stalno nosim crno... moi frendichi su vech navilkli... al ima i onih slucajeva pa se jako obzirno pitaju jel mi netko umro
argh Rolling Eyes
[Vrh] Go down
brineta

brineta


Broj postova : 70
Registration date : 25.09.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimesri lis 01, 2008 7:54 pm

dosadnjakovići.imam i ja taj problem Rolling Eyes stalno te pitaju jer dok čekam profu uvijek sidim sama na dnu skala i slušam mp3.ja sam jako usamljena osoba,al imam i dosta frendica......al emmache,većinu.šok,jel tak.
[Vrh] Go down
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimečet lis 02, 2008 3:42 pm

mda xD
e, a di zivis?
da kod nas ima emacha sasvim sigurno bi ih razapeli ovi kretenski cajkasi
pa i nama metalcima i darkerima zagorcavaju zivot svaki dan...bar pokusavaju -.-'''''
[Vrh] Go down
brineta

brineta


Broj postova : 70
Registration date : 25.09.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimepet lis 03, 2008 1:38 pm

ja sam iz splita..lol.
[Vrh] Go down
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimesub lis 04, 2008 1:41 pm

Ajoj...kon nas metalaca ko mrava....Ovak ti e situacija>
Ili si TESKI metalac
Ili si sminker(ono,fency - shemcy)
A ima i pplsa koji su nesto izmedju..
To su vam ove manjine..
Ja sam u nekom pop-emo-rock fazonu....
Ali zato RAP obozavam...al se ne oblacim tako..
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimened lis 05, 2008 8:35 pm

@ brineta: pa tebi je lakse nego meni split je velik grad....a kod nas svi sve znaju i ja sam poznata kao metalac, sotonjara itd.... tako da ljudi na osnovu toga zakljucuju o meni prije nego sto su me upoznali....
@ ivana: ja sam po glazbi teski metalac.... a nekad se tako i oblacim... al znam se ja i usminkat kad treba....
[Vrh] Go down
brineta

brineta


Broj postova : 70
Registration date : 25.09.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimesri lis 22, 2008 7:28 pm

lucy Smile je napisao/la:
@ brineta: pa tebi je lakse nego meni split je velik grad....a kod nas svi sve znaju i ja sam poznata kao metalac, sotonjara itd.... tako da ljudi na osnovu toga zakljucuju o meni prije nego sto su me upoznali....
@ ivana: ja sam po glazbi teski metalac.... a nekad se tako i oblacim... al znam se ja i usminkat kad treba....

vjeruj,Split je kao malo selo.vjeruj mi.
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl:kod nas,ili si u skupini gotich-emo-rock(skupina u kojoj sam)
ili u šmminkericama koje su fency - shemcy.a ima i skupina komada,idioti,tako da,kod nas si u jednoj od te tri skupine
[Vrh] Go down
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitimepet sij 02, 2009 3:09 pm

brineta je napisao/la:
lucy Smile je napisao/la:
@ brineta: pa tebi je lakse nego meni split je velik grad....a kod nas svi sve znaju i ja sam poznata kao metalac, sotonjara itd.... tako da ljudi na osnovu toga zakljucuju o meni prije nego sto su me upoznali....
@ ivana: ja sam po glazbi teski metalac.... a nekad se tako i oblacim... al znam se ja i usminkat kad treba....

vjeruj,Split je kao malo selo.vjeruj mi.
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl:kod nas,ili si u skupini gotich-emo-rock(skupina u kojoj sam)
ili u šmminkericama koje su fency - shemcy.a ima i skupina komada,idioti,tako da,kod nas si u jednoj od te tri skupine
Xexe...awugdi je takoo..xD
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Sponsored content





Favouite clotes - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Favouite clotes   Favouite clotes - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Favouite clotes
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
CrAzY_TeEn_FuN :: Real life... :: Fashion...-
Forum(o)Bir: