CrAzY_TeEn_FuN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrAzY_TeEn_FuN

Teen forum...Samo za teenagere!!NO ADULTS!!=D
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jedva cekam skolu??

Go down 
+2
mother fucking rock girl
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
6 posters
Autor/icaPoruka
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:41 pm

Pa..jos malo pa sad ce...I..cekate li..Ova tema ce biti tu i kad pocne skola..Nastavit cemo pisati o skoli i kako se provodimo Very Happy
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Ja...i cekam i ne cekam...Nznm..neki cudan osjecaj..Pisite o tome i vi Very Happy
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
mother fucking rock girl

mother fucking rock girl


Female
Broj postova : 163
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimečet kol 21, 2008 2:32 pm

ali gle...u biti...ja se slažem s aleerom...
jer je nekakav gušt...svađat se sa idiotima i debilima, i onda doć doma, sa pomisli da si bolji od njih...
i gađat preriodni sustav elemenata...
i dizat se...točno tu pomisao imam svaku večer, svako jutro...svaki dan...a kad bude bolji, sam nezahvalna i želim još bolji...
ja se na neki način veselim školi
ja i domenika, luka i toni, barbara i marija, tina i sara...
sve je to...zakon
valentina...šminkerica po cijele dane o modi priča
domenika...punkerica, najbolje smo prijateljice...pod povijesti brojimo koliko će puta profesor reć neku od poštapalica i priključe nam se toni i luka...i onda se zezamo, pa na odmoru dečki polude, pa nas šlataju, pa ih šamaramo, pa se smire...i cijeli na neki način prekrasni krug...svaki dan iznova...otprilike 4 mjeseca...pa snijeg i zima i sve radosti...pa onda još 5 mjeseci...pa veselje i nostalgija oko kraja godine, na brzinu učenje i pisanje zadaća po wc-u i hodnicima dok smo na straži od profesora, svi trikovi za varanje na testovima, tenisice, suknje, špangice, jezik gluho-nijemih...sve je to...na neki način lijepo i prekrasno...
[Vrh] Go down
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimečet kol 21, 2008 2:37 pm

sVe To tStO kAzEs StAvlJAm nA pOtPis
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Lilly

Lilly


Broj postova : 94
Registration date : 21.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimečet kol 21, 2008 10:12 pm

meni se ide zbog društva..ali mi e neide zbog profa..xxx
[Vrh] Go down
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimepet kol 29, 2008 7:31 pm

meni se ne sviđa naslov xD

citiran sebe:
Aleera Valentine je napisao/la:
JEDVA ČEKAN ŠKOLUUUUUUUUUUU!!!
JEDVA ČEKAN VIDIT OPALJENUŠE IZ MOG RAZZA I KRETENČINE DEBILSKE (svaka čast Emilu koji nije)!!!
AJMEEEEEEEEEEEE!!!
JEDVA SE ČEKAN DIZAT U 6 UJUTRO S NADON DA ĆE OVAJ DAN BITI BOLJI NEGO PRETHODNI!!!
JEDVA ČEKAN GAĐATI PERIODNI SUSTAV ELEMENATA KREDOM!!!
JEDVA ČEKAN BITI ISTIRANA SA SKORO SVAKOG SATA!!!
JEDVA ČEKAN SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

p.s. OPET JEDVA ČEKAN DA TAJ PAKAO ZAVRŠI!!!

Aleera Valentine je napisao/la:
meni škola općenito nedostaje. nedostaje mi sve. pogotovo pomisao da je ovo zadnja godina s ovim ljudima i znan da ću nakon ovog samo imati uspomene na te hodnike, učionice, profesore, ravnatelja, učenike... da će sve to ostati uspomena - da ih moguće nikada neću vidjeti. kao da protekle 4 godine nisu ama baš ništa značile će biti kad se sve ovo završi. kao da smo bili prisiljeni (dobro, nismo bili, ali djelomično jesmo) biti u istom razredu - i na kraju će se sve fore činiti tako jeftine i lažne jer će sve nestati... kao da se držao pijesak u ruci i vjetar ga otpuhao. samo je par zrna ostalo - od tisuća i tisuća ljudi u školi, samo par će ih ostati... moguće samo kao poznanici. i sve priče, podvale, smijeh, plač... sve je između tih zidova. svi fightovi, opomene, ukori... sve će se to činiti tako djetinjastim i zanemarivim. i onda ćemo žaliti... cijelo ljeto, moguće i koji misec u školi. nedostajat će nam ono staro i što onda? kao da ništa nije bilo. sve će to biti samo... uspomena! ništa više.
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimesub kol 30, 2008 3:37 pm

mislim da sam ovo vec negdi potpisala...ako slucajno nisam,
potpis .P
[Vrh] Go down
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimened kol 31, 2008 12:39 pm

EE..sutra je skola....ccc
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimened kol 31, 2008 2:01 pm

fuck... ili weeeeee
ma weeeeeeeee
jedva cekam.....
mislila sam se veceras nalit ko tuka Razz
ali prva sam smjena pa necu xD
[Vrh] Go down
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimened kol 31, 2008 7:51 pm

haah
Ja sam druga...Pa mogu,ali necu...ccc...
Idem na skolsko pa...ne mogu....hehe
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
brineta

brineta


Broj postova : 70
Registration date : 25.09.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimečet ruj 25, 2008 9:41 pm

ja sam na neki način i dočekala i ne dočekala školu..jedva sam čekala trisnit onu gusku Klaru,a znate koja me sreća poslužila ?!Ona nije s menom u razredu!Premjestili su je!!!!!I dobila je 1 iz engleskog!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitimečet ruj 25, 2008 11:00 pm

HAHA...a ko je ta klara..pricaj nam malo..hehe
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Sponsored content





Jedva cekam skolu?? Empty
PostajNaslov: Re: Jedva cekam skolu??   Jedva cekam skolu?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jedva cekam skolu??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CrAzY_TeEn_FuN :: Real life... :: School sucks-
Forum(o)Bir: